Provádíme profesionální opravy brzdových třmenů pro nákladní automobily,
autobusy, návěsy a přívěsy.

Oprava třmenů

Provádíme kompletní opravu třmene (se zárukou), který je po takové opravě roven třmenu zcela novému. V této problematice máme dlouholeté zkušenosti.

Používáme výhradně originální opravárenské sady, případně sady prověřených výrobců, jejich kvalitu si necháváme průběžně kontrolovat.

Repasované třmeny skladem

V naší provozovně máme rozsáhlé zásoby repasovaných třmenů, v současné době se jedná o cca 300 kusů třmenů nachystaných k okamžitému použití. Oprava se řeší výměnou.

Třmeny dodáváme pouze kompletní, tzn. včetně držáku třmene.

Cena opravy

Závisí na míře poškození. Pokud je nutná generální oprava třmenu, cena se pohybuje mezi 30 – 50% ceny pořízení třmenu nového.

Doprava

Dopravu třmenu k nám a zpět k zákazníkovi zajišťujeme vlastním svozem zdarma.

Záruka

Opravené třmeny jsou na úrovni nových třmenů, proto poskytujeme na všechny naše opravené třmeny  záruku 24 měsíců !


Zavolejte nám

V případě nutnosti opravy třmenu nám ihned zavolejte. Rádi Vám poradíme, sdělíme předpokládanou cenu opravy a domluvíme s Vámi co nejrychlejší způsob dopravy třmene do našeho servisu a zpět k Vám, event. zda-li je možné řešit situaci výměnným způsobem.

Potřebujete pouze technické údaje ze štítku třmene.

Takový štítek je velmi často zašpiněný a poškozený rzí, proto ho doporučujeme pro dobrou čitelnost očistit drátěným kartáčem a hadrem namočeným v lihu. Pokud tento štítek zcela chybí, což se někdy také stává, budeme potřebovat znát VIN vozidla, případně štítek nápravy u návěsů a přívěsů.