Společnost ABCentrum Brno s.r.o. byla založena v roce 2002. Hlavní náplní naší činnosti byl již od počátku prodej náhradních dílů pro nápravy a brzdové systémy nákladních automobilů a návěsů.

V roce 2020 vznikla na naší společnosti nová divize zabývající se čištěním obráběcích strojů, distribucí emulzních kapalin, obráběcích a strojních olejů, plastických maziv a službami s tím spojenými.

abcentrum

V současné době nabízíme téměř veškerý sortiment náhradních dílů a příslušenství pro většinu nákladních vozidel, pohybujících se po našich silnicích. Brzdové systémy však zůstávají i nadále naší prioritou a dovolíme si říci, že jsme se v tomto směru postupem času etablovali v renomovaného specialistu.

Snaha o zdokonalování a zvyšování technické úrovně se nevyhnula ani nákladní automobilové dopravě. Přechod na kotoučové brzdy a elektronicky řízené vzduchové soustavy s sebou však přináší vyšší nároky na provoz i údržbu vozového parku a tím i na kvalitu dodavatele náhradních dílů. Proto i my se neustále učíme, abychom dokázali našim zákazníkům přinášet kvalitu na kterou jsou od nás zvyklí.